..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Si te hapim cs server pa vps
 
përshendetje gjeta kohë t'lir edhe thash pse jo tju qes 1tutorial se si me hap Server ne Sistemin Operativ Windows

Kushtet:
Mos ja nis tutorialin nëse nuk i plotëson këto kushte:
- Windows XP , Procesori më i lartë se 1ghz and 256 ram
- Shpejtësia Internetit (shpejtësi më të madhe se 100kB/s )
- 1-2 GB Disk Hapsir

Filet që duhet Shkarkuar:
Ju duhet të shkarkoni këto file:
kliko per te downloaduar:

http://www.4shared.com/file/136999880/bf1c2109/Counter-Strike_16_Patch_v21_Fu.html
Dhe pastaj instalojme  cunter strike 1.6 patch v21

Shtypeni ok

futeni ku e kini cs tuaj


pritini deri sa te mbushet

Dhe pastaj fillojme me adonsa dhe adminmod
linku i adonsave:
http://www.4shared.com/file/214975806/8777257c/addons_accept.htmlAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=