..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Si me fshi ne program prej pc
 
Se pari shkojm control panel dhe e gjejm programs and features pastaj hapet nji dritarehe e kerkoni programin qe doni ta fshini dhe nalt thot uninstal e shtupni dhe programi fshihet prej pcComments on this page:
Comment posted by rijad( rijad.7hotmail.com ), 10/10/2011 at 8:22am (UTC):
qysh me fshi diqka prej pcAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=