..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Program per me i hy dikujte ne pc
 
Pra vendosa t'ju tregoj se si mund te ja boni ShutDown ni kompjuterit qe
nuk osht i juaji....
Se pari tju tregoj se mund ti fikni vetem ata kompjutera qe i keni ne LAN...
Pra ne fillim ju vyen Angry IP Scanner :

Donwload From P-H:
http://www.soft32.com/Download/Free/...6/4-572-1.html

shembull:
dut me ja dit ip edhe dut mu kon ne qaton rrejt apo ne qaton nett caffe se smundesh psh ti mue me ma shym flm per mirpkutimE KJO POR
Downloade kete program dhe me kete program mundehs me i fik pc ne Lan

http://d.turboupload.com/d/1346189/LanShutDown.rar.htm
By Rock

Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=