..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Nicka per msn
 

01..   1,2,3 Nisja Zemer Kce 4,5,6 Mu Ki Mem Dasht 7,8,9 Gjithmon Me Mu Ki Me Kon 10,11,12 a e Din Qka Leje Ma Mir Kejt.

02.   Qa tu mshilen syt,per mu po ëndrron // Mos u kap per ****** se Jetën Ta Shkatrron. 

03.   Boj Qka Du Di Qka Boj Kur Du Vij e Kur Du Shkoj Kon Du Vet Ne Rrs e Qoj Pa Prit Pa Kujtu e Rahatoj.

04.   Kush Ma Ka Inati N'rrot Sames Se Sen S'jeni Ka M'boni Veq Veten Pe Shkatrroni.

05.   Syri Im Po Loton,Zashto Ti Mene Nuk Po M'don,Mollimte Kthehu Perseri,Se Ne Mozhe Un Pa Ty.

06.   Qishtu Me Qet Stil Kerkujt Spo Ja Rrasi Pe Shoh Qe Kejt Qikat Jom Ka i Plasi.

07.   Jeto Jeto Dashurin Hulumto Mos Ja Rras Kerkujna Bonja Rrafsh Gjithkujna. 

08.   Tash Ti Fol Pa Nal Veq Dije Qe Jeten Ty Ta Pata Fal.

09.   Mendo e Kujto Fol e Mos Gabo Fjalen e Fundit Me Thuaj Se Me Do. 

10.   A e Din Pse T'thom Shpesh " PO " Se Rrafshi Qishtu e Ka .. Tqoj Mpuqa Knej Anej Anash Me Tjer Boj Sefa .. 

11.   Tash Kom Ndryshu Kom Me Bo Qa Du Kerkon Per Sen Skom Me Ngu Qysh Kom Qef Kom Me JETU.

12. O Ty Me Krejt Ta Qet Bre Edhe Me Hyqmet Veq Me Mu Edhe Me Zot Nuk Ta Qet.

13.   Nese Me Ke Tradhtu Ndaju Me Mu Po Nese Ki Fjal Me Thuj Te Du...

14.   Si Xheloze Ti M'shikon Qka Boj Un Ti M'kopjon Por Kot e Ki Se Ai Mu M'DONNN...

15.   Me Ni Sen Du Me Nderhy Se Gjithmon Um Ka Pengu,Haver Jeto Jeten Tande Ski Nevoj Me u Marr Me Mu.

16.   E Mir e Keqe Qajo Qe Jom Po Per Kerkon So Ka M'interereson.

17.-ska hichh :@
18.   Ma Von Te   Rina   Ki Mu Kthy e At'her Luj K*** Une Me Ty.   

19.   Dujem Qishtu Qysh Jom Bash Qitu Ku Jom.

20.   E Tash Tung Te Gjithve Se e Di Qe Jeni Knaq Pa Mas Se Jena Lodh Shum e Duhet Gjum Me Ja Rras.

22.   Jo Jo Nuk Tdu Ncuk .. Smke Hy nZemer O Trullan Zemra Sem Liget Kur Mprek Me Pamuk ..   

23.   Tlutna Lem T'Qet .. Nuk Du Mem Hy n'Zemer Du Me Jetu Vet Qit Jet .. 

24.   Pse Pom Thu T'duuu Kur Ti Sme Don Mu .. Po Don Mem Tradhtu .. Po Qka Me Bo Qe Sje Tu Mujt Me Mu Me Lu ... 

25.   1 Je Per Mu Gjithmo Je Kon Ki Me Kon Si Qitash Si Ma Von.

26. Mos Kalo Me 100 Mos Kalo Me 10 Po Kalo Me Nje Qe Esht i Vertet !

27. Hena Eshte Padronja e Nates Pa Te Nata Do T'ishte Hic Dielli Eshte i Zoti i Qielli Pa T'gjithcka Do Te Ishte e Vdekur Ti Je Ti Dhe Je Jeta Ime!

28. Kur Jam Me Ty Eshte Njesoj Sikur Te Perjetoj Nje Enderr Te Bukur Por Ne Kete Enderr Eshte Edhe Frika Frika Se mos Do Te Zgjohem Shpejt Dhe Gjithcka Do Te Mbaroj   

29. Meno Beso N’vetveten,Mos Filozofo Po Kallxo Veq T’verteten.

30.   Harroje e Analizoje Veten,Zbuloje e Msoje Kush e Thot Renen e Kush Ta Thot T’verteten.

31. Me Mu Zor Eshte Mu Munu Mu Kuptu Jo Qe Un Jom e Zorshem Po Qashtu Qysh Thu Ti Un S’du. 

32. Di Mu Kon e Mir Di Mu Kon e Keqe Jom Melaqe Po Bohna Edhe Dreqe.

33. Noshta T'bjen N'men Lyp Me Flejt N'krah Tem Ma Sill e Ma Bon T'du Qashtu Qysh Un Ty Dikur Jom Munu Po Tash Ka Perfundu.

34.   Pa Dyshim Jom N'fitim N'Ven N'Aren N'2luftim Po Ma Mir Spo Gutna Hiq Sje Sen Ma Shum Se BITCH.

35. Dikush Po Thot Qe Um Ka Pas Frajer Po Um Doket i Kom Met Pik Ne Zemer.

36. S'ka Jo S'ka Nashta S'ka Sdi Mos Meno 2 Her Po Hajde Se Ma T'mir Ski. 

37. Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.

38. Prej Merzije Te Thirri Bitch Skom Qka Te Boj Se Po Me Kall Se Je Goxha Cop Femer Ksaj i Thojn Kqyr Me Sy e Plas Me Zemer... 

39.   Ti Je Nr.1 e Ska Tjeter Le Qe Te Du Ktu Po Edhe Ne Boten Tjeter 

40.   Shum Zorr Po Ma Let Pa Ty Po M'jetohet Tash Jom Vet Po Qysh Thom Un Bohet.  

By: Rock

 

 

Comments on this page:
Comment posted by dinaa( helo_kityyhotmail.com ), 04/06/2012 at 5:42pm (UTC):
36 shkronja i ka alfabeti vetum shkronja V ne zemer me mbetiAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=