..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Me vjedh rrjet ne lan
 
Qe Ni Toturial I vogel se si me vjedh rrjet kjo vlen vetem se nese nuk e heton ISP'ja ( PROVRAJDERI ) po nese e heton a'ther ta ndalon se pari download Angry Ip Scan Link: http://www.softpedia.com/get/Network...-Scanner.shtml pastaj nese e kini IP 10.10.1.17 ju e lshoni me bo scan prej 10.10.1.1 deri 10.10.1.99 dmth kejt IP mi scanu pastaj kur ti scanon ata qka jon ne momentin duke punuar mundeni te ja merrni Mac Addressen vetem klikoni me te djathten dhe SHow Mac Address psh Mac Address osht 00-0E-A6-9A-26-AB dhe kete duheni te shkoni ta qitni qitu Se pari shkoni ne Propertis te My Network Places pastaj perseri Propertis ne Local Area Connection Pastaj Klikojm Configure Pastaj Advanced pastasj zgjedhim Network Address Klikojm te Value dhe e bejm Paste Mac Addressen edhe OK pastaj duheni ta ndrroni edhe IP dmth se si e ka Viktima dhe mund ta perdorni rrjetin e tii pa problem deri sa te hetonComments on this page:
Comment posted by valmir( vali_batmanhotmail.com ), 09/06/2014 at 6:05pm (UTC):
si mund te behem spider man

Comment posted by eljesa( bukuroshja_elesakosovaks.com ), 04/10/2013 at 5:04pm (UTC):
sii mundesh mee vjedh rrjetinAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=