..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Kanala live
 
WORLD ONLINE TV

mund te shikoni rreth 800 kanale televizive dhe te degjoni mbi 1100 stacione radiosh nga te gjitha vendet e botes

Linku:
http://www.ahusoft.com/download/onlinetv.exe


veq merrne downloadone edhe knaqnu tu kqyr qfar do tvComments on this page:
Comment posted by gjelbrim( gjelbrimgerdellajhotmail.com ), 12/24/2014 at 9:01am (UTC):
si me hy ne facebook kur facebooku asht i bllokum

Comment posted by hysa( hysahotmail.com ), 12/04/2012 at 10:14am (UTC):
hapuAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=