..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Folder ta padukshem
 
Nese doni P.SH me fsheh nje folder mosme pa askush
shko e krioni nje folder shkoni Rename dhe e ban ALT 255
edhe pastaj shkoni ne Tastin e Djatht aty tek folderi edhe
shkoni aty ku lexon COSTOMIZE CHANGE ICON... Edhe pastaj shkon
i shikon ren folderat aty i sheh 3 foldera bardh dhe klikon nenjanit
edhe APPLY OK dhe e ban qe folderi S'shihet   e kam Z'gjat pak po ska Dert
Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=