..:: Mire Se Vini Ne WwW.Rock-Risi.tk ::..
  Beje Webin me .tk
 
  1. Se pari e shenoni webfaqen tuaj te rregullt qysh e keni hap ne fillim,pastaj e shtyp shigjeten "»»"
  2. pajtaj ju vet nese deshironi te leni at ashtu si esht ,nese jo ather e shenon vet ti si te duash veq me .Tk ne fund dhe perseri e shtyp shigjeten "»»"
  3. Pastaj e prek register anonymously  Ose e shenon E-mail tend dhe e shtyp perseri shigjeten "»»"
  4. Dhe Se 4 Aktivizohet WebFaqja juaj me .Tk Have Fun:)
  5. Ja linku: www.dot.tk
Comments on this page:
Comment posted by islam( cami89postribe.com ), 06/28/2011 at 4:55pm (UTC):
si te qeli 1 chat me tkAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your message:
 
   
 
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=